производи

за нас

Хајан HAMA Хардвер копродукции, ООД. (HMSTRUT) е основана во 2002 година, кој се наоѓа во округот Хајан ---- центарот на Yangtze реката Делта. Ние со површина од 27000 квадратни метри, ние сега имаме повеќе од 200 вработени, вклучувајќи ги и 16 инженери, 46 менаџери. Исто така, ние воспоставени сервисен центар на Северна Америка, во Канада.

HMSTRUT е професионална производител и извозник, кој се занимава со истражување, развој и производство на систем за инсталација. Главните производи се: каналот орев, канал, каналот фитинг, цевки прстиња, споите и така натаму.

HMSTRUT следи политиката на клиентите надмоќ, ново поле на квалитетот прва и безбедноста во топ-одделение цел, развој на нови производи и проширување. Нашите добро опремени објекти и одлична контрола на квалитетот во сите фази на производство ни овозможува да се гарантира totao задоволството на клиентите. Покрај тоа, имаме добиено ISO9001, ISO14001, ISO18001, CE, UL.

HMSTRUT го "Безбедност, чесност, ефикасност, посветеност, иновации, win-win", како вредности на компанијата. Сега нашите производи се многу ценети во различни делови на светот, како Европа, Америка и Јапонија.

Со цел да биде лидер во оваа индустрија во инсталацијата системи.

нашите сертификатWhatsApp Онлајн Chat!