нашите Advanteges

 • тим

  тим

  Ние со површина од 27000 квадратни метри, ние сега имаме повеќе од 200 вработени.
 • сертификација

  сертификација

  Покрај тоа, имаме добиено ISO9001, ISO14001, ISO18001, CE, UL.
 • Сервис

  Сервис

  Исто така, ние воспоставени сервисен центар на Северна Америка, во Канада.
 • компанијата

  компанијата

  Со цел да биде лидер во оваа индустрија во инсталацијата системи.

Хајан HAMA Хардвер копродукции, Ltd (HMSTRUT) е основана во 2002 година, кој се наоѓа во Haiyan Каунти - центарот на Yangtze реката Делта.

нашите производи

партнер-2
партнер-1
партнер-3
партнер-4
партнер-5
партнер-6
партнер-7
партнер-8

WhatsApp Онлајн Chat!